Jakub Frączek

Polska

Recenzje

Recenzja Kocham Zabawki


Oceniono na 1 z 5

Zamówiłem konsole z retro grami

Zamówiłem konsole z retro grami. Wszystko podłączyłem zgodnie z instrukcja. Diody przy padach świecą po włączeniu. Na ekranie pojawiają się tytuły gier, jednak brak reakcji na jakiekolwiek przyciski na padach. Nie da sie nic zeobic uzywajac pafow, zatem zakup jest kompletnie bezuzyteczny. Wyrzucilem kase w bloto. Zgłosiłem reklamacje ale nie dostałem żadnej odpowiedzi.


Odpowiedź do odpowiedzi Pana:
Nie, nie udało się. Konsola lezy w szufladzie, kasa wyrzucona w błoto.

12 września 2024
Opinia niezależna

Odpowiedź od Kocham Zabawki

Witam serdecznie , rozmawiałem z Panem na temat konsoli i jej ewentualnej reklamacji jednak się Pan nie odezwał. Tak więc rozumię ,że wszystko udało się włączyć. Pozdrawiam , P.P