Zamówiłem konsole z retro grami
Zamówiłem konsole z retro grami. Wszystko podłączyłem zgodnie z instrukcja. Diody przy padach świecą po włączeniu. Na ekranie pojawiają się tytuły gier, jednak brak reakcji na jakiekolwiek przyciski na padach. Nie da sie nic zeobic uzywajac pafow, zatem zakup jest kompletnie bezuzyteczny. Wyrzucilem kase w bloto. Zgłosiłem reklamacje ale nie dostałem żadnej odpowiedzi.
Odpowiedź do odpowiedzi Pana:
Nie, nie udało się. Konsola lezy w szufladzie, kasa wyrzucona w błoto.
12 września 2024
Opinia niezależna
Odpowiedź od Kocham Zabawki
