Chociaż nie weryfikujemy konkretnych wypowiedzi, ponieważ opinie recenzentów są ich własnymi opiniami, recenzje mogą zostać oznaczone jako „Zweryfikowane”, jeśli uda nam się potwierdzić, że doszło do rzeczywistej interakcji biznesowej. Dowiedz się więcej

Aby chronić integralność platformy, każda recenzja na naszej platformie—zweryfikowana lub nie—jest sprawdzana przez nasze oprogramowanie działające w trybie 24/7. Technologia ta została zaprojektowana w celu identyfikowania i usuwania treści, które naruszają nasze wytyczne, w tym recenzji, które nie opierają się na prawdziwym doświadczeniu. Zdajemy sobie sprawę, że możemy nie wychwycić wszystkiego, dlatego możesz oflagować wszystko, co według Ciebie mogliśmy przeoczyć. Dowiedz się więcej

Zobacz, co mówią recenzenci

Oceniono na 1 z 5

Miałam najpierw przeczytać opinie i wtedy zamawiać! Zamówiłam spodenki rozmiaru xs dostałam XXS do tego z uszkodzeniem. Nie dostałam odpowiedzi na maila. Po przeczytaniu tutaj opinii wątpię ze po ode... Zobacz więcej

Reakcja na opinię

Oceniono na 1 z 5

Dawno nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu. Przez 21 dni od zamówienia zespół Siroko sprawdzał czy produkt jest dostępny. W między czasie produkt pojawiał się na stronie i znikał. O wszys... Zobacz więcej

Reakcja na opinię

Oceniono na 5 z 5

Kupiłam kurtkę, rękawiczki i opaskę. Przesyłka przyszła w terminie a zakupione rzeczy są fantastyczne, pięknie wykonane, bardzo przyjemne w dotyku materiały, ogólnie super. Jedynie kontakt jest fataln... Zobacz więcej

Reakcja na opinię

Oceniono na 5 z 5

po przeczytaniu opini, miałem wiele wątlipowści, ale i "dużo" czasu, żeby zamówić w siroko - zamówiłem koszulkę kolarską - doszła w "normalnym" czasie (9 dni) i dzisaj domawiam sbię spodenki ponieważ... Zobacz więcej

Reakcja na opinię

Informacje dotyczące firmy

  1. Sklep z okularami przeciwsłonecznymi
  2. Sklep sportowy (outdoor)

Informacje przekazane przez różne źródła zewnętrzne

Sunglasses, Clothing, Sports and Content. #Whatyouareiswhatyoudo


Dane kontaktowe

3,1

Średnia

Wynik TrustScore: 3 na 5

4 tys. recenzji

5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Brak historii zapraszania do wystawiania recenzji

Ta firma nie zaprosiła klientów do recenzowania, dlatego recenzje mogą nie być w pełni reprezentatywne

Odpowiada na 99% z negatywnych recenzji

Zazwyczaj odpowiada w ciągu 24 godzin

Jak firma korzysta z Trustpilot

Dowiedz się, w jaki sposób pozyskiwane, oceniane i moderowane są ich recenzje i oceny.

Firmy korzystające z platformy Trustpilot nie mogą oferować żadnych zachęt ani płacić za ukrywanie recenzji. Recenzje są opiniami poszczególnych użytkowników, a nie platformy Trustpilot. Dowiedz się więcej

Oceniono na 4 z 5

Pierwsze doświadczenie ze sklepem Siroko

EDIT:
Sytuacja została rozwiązania a pieniądze zwrócone. Prawdopodobnie strona firmy ma problem z przetwarzaniem płatności BLIK i ewentualnym powiązaniem ich z zamówieniem. Z niedawnych opinii wynika że nie tylko u mnie był ten problem.

15.05.2026 r. zamówiłam na waszej stronie internetowej koszulkę rowerową M2 Dash w rozmiarze L. Zapłaciłam BLIKIEM. Kwota została pobrana z mojego konta bankowego.. ale mój profil na waszej stronie internetowej nie pokazuje, że zamówienie zostało w ogóle złożone. Nie otrzymałam również e-maila z potwierdzeniem złożenia zamówienia. Potwierdzenie przelewu zawiera numer transakcji 94030369227, ale nie jestem pewna czy to numer zamówienia. Kontaktowałam się w sprawie tego problemu poprzez stronę internetową a także poprzez wiadomość e-mail soporte@siroko.. Bez reakcji. Proszę o kontakt i rozwiązanie tego problemu.

15 maja 2026
Opinia niezależna
Logo SIROKO

Odpowiedź od SIROKO

Cześć Aleksandra,

Bardzo nam przykro z powodu Twoich nieprzyjemnych doświadczeń związanych z zakupami w naszym sklepie.

Poprosiliśmy Cię o podanie informacji dotyczących przesyłki, abyśmy mogli zbadać tę sprawę, ponieważ nie znaleźliśmy żadnej wiadomości e-mail od Ciebie. Prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza dostępnego pod adresem https://www.siroko.com/es/i/contacto.

Pozdrawiamy, zespół
SIROKO

Oceniono na 1 z 5

Miałam najpierw przeczytać opinie i…

Miałam najpierw przeczytać opinie i wtedy zamawiać! Zamówiłam spodenki rozmiaru xs dostałam XXS do tego z uszkodzeniem. Nie dostałam odpowiedzi na maila. Po przeczytaniu tutaj opinii wątpię ze po odesłaniu produktu dostanę coś oprócz ignoru.
Sam produkt jakościowo jest okej. Ale zapewnienie usług jest żenujące.

29 kwietnia 2026
Opinia niezależna
Logo SIROKO

Odpowiedź od SIROKO

Witaj Olena

Bardzo nam przykro z powodu problemów z Twoim zamówieniem. Z naszych ustaleń wynika, że wysłaliśmy Ci już etykietę zwrotną i czekamy na Twoją odpowiedź, aby jak najszybciej zorganizować wysyłkę zamiennego produktu.

Jeśli wolisz, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem soporte@siroko.com, a my z przyjemnością pomożemy Ci rozwiązać tę sprawę jak najszybciej.

Pozdrawiamy
SIROKO

Oceniono na 1 z 5

Dawno nie spotkałam się z takim brakiem…

Dawno nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu. Przez 21 dni od zamówienia zespół Siroko sprawdzał czy produkt jest dostępny. W między czasie produkt pojawiał się na stronie i znikał. O wszystkie informacje musiałam się doprosić mailowo. Nie dostałam nawet potwierdzenia zamówienia. Finalnie w dniu kiedy produkt w moim rozmiarze był dostępny na stronie - napisano mi, że moje zamówienia zostało anulowane ponieważ go nie mają. Totalna żenada. Obsługa klienta to kpina. Próbowałam zrobić zakupy pierwszy i ostatni raz.

25 marca 2026
Opinia niezależna
Logo SIROKO

Odpowiedź od SIROKO

Cześć Danuta,

Bardzo nam przykro z powodu tego, co nam opisałaś. Wiemy, jak frustrujące jest brak jasnych informacji, obserwowanie zmian w dostępności produktów i ostateczne anulowanie zamówienia. Doskonale rozumiemy Twoje rozgoryczenie, ponieważ nie tak powinno wyglądać Twoje doświadczenie.

Chcielibyśmy szczegółowo przeanalizować Twoją sprawę i sprawdzić, jak możemy Ci pomóc. Prosimy o ponowny kontakt z nami poprzez ten link:
https://www.siroko.com/es/i/contacto

W ten sposób będziemy mogli udzielić Ci bardziej jasnej i spersonalizowanej odpowiedzi.

Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem i przepraszamy za niedogodności.

Pozdrawiamy,
Zespół Obsługi Klienta

Oceniono na 1 z 5

Oszustwo

Wyjazd zepsuty, paczka z ubraniami nie doszła w deklarowanym czasie. Wysłałam dwie wiadomości przez formularz kontaktowy i bezpośredniego maila. Żadnej odpowiedzi. Paczka na stronie niby wysłana a według przewoźnika nawet nie opuściła magazynu. Nikt nie odpowiada na wiadomości. Dramatyczny customer service. Moje zakupy kosztowały prawie 3tys złotych, nie wiem, czy to nie oszustwo i czy odzyskam pieniądze. Jestem załamana, odradzam wszystkim zakupów w tym sklepie!! Na szczęście kwota jest na tyle duża, że mogę to po powrocie zgłosić na policję jako wyłudzenie pieniędzy.

13 marca 2026
Opinia niezależna
Logo SIROKO

Odpowiedź od SIROKO

Cześć Magda,

Bardzo nam przykro z powodu Twojego złego doświadczenia zakupowego z nami.

Poprosiliśmy o informacje dotyczące Twojej przesyłki, aby móc sprawdzić sprawę, ponieważ nie znaleźliśmy żadnego e-maila od Ciebie. Prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem formularza: https://www.siroko.com/es/i/contacto

Pozdrawiamy,
Zespół:
www.siroko.com

Oceniono na 1 z 5

Koszmar

Koszmar. Zapłaciłam za kurtkę, dostałam zły model tańszy. Zapłaciłam za szybszą przesyłkę ponieważ za 5 dni jadę na wyjazd. Przyszła, ale jak mówię zły model! I co na to firma? Nic… mam odesłać i zostaje przez nich bez ciuchów na wyjazd i możliwości zakupy z innej strony. Na moje pytanie czy wyślą odpowiednie zamówienie do 5.03 nie ma żadnej odpowiedzi, żadnej propozycji rekompensaty nic. Nie ma jak się skontaktować w pilnych sytuacjach. DRAMAT! Dziękuję za zniszczenie mi wyjazdu :)

Edit 03.03.2026- pisałam do was wczoraj cały dzień i zostałam bez odpowiedzi. Paczka została odesłana, do dnia 5.03 czekam na przesłanie mi popranego produktu wraz z przeprosinami i rekompensatą w przeciwnym razie sprawę zgłaszam wyżej. Napisałam i dziś i mimo że tutaj potraficie dodać komentarz to na wiadomości mailowe już nie. Bardzo mi przykro że zostałam tak potraktowana, że tu obiecujecie rozwiązanie problemu a tak naprawdę nikt się tą sprawą nie zajmuje.

27 lutego 2026
Opinia niezależna
Logo SIROKO

Odpowiedź od SIROKO

Witaj, Natalia Łobodziec,

Bardzo nam przykro z powodu Twojej sytuacji i doskonale rozumiemy Twoją frustrację 😔 Jeśli planowałaś podróż i otrzymałaś niewłaściwy model, wiemy, jak ważne było, aby wszystko dotarło na czas i w odpowiednim stanie.

Chcemy zająć się tą sprawą w trybie priorytetowym i jak najszybciej znaleźć rozwiązanie. Aby uzyskać dostęp do Twojego zamówienia i bezpośrednio Ci pomóc, skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego oficjalnego formularza:
👉 https://www.siroko.com/es/i/contacto

Jak tylko dostaniemy Twoją wiadomość, zajmiemy się Twoją sprawą jak najszybciej.

Naprawdę przepraszamy za niedogodności i mamy nadzieję, że uda nam się to szybko rozwiązać.

Pozdrawiamy,
Zespół SIROKO

Oceniono na 5 z 5

po otczytaniu opini

po przeczytaniu opini, miałem wiele wątlipowści, ale i "dużo" czasu, żeby zamówić w siroko - zamówiłem koszulkę kolarską - doszła w "normalnym" czasie (9 dni) i dzisaj domawiam sbię spodenki ponieważ jakość produktu jest wyśmienita (roamiar też się zgadza)

25 lutego 2026
Opinia niezależna
Logo SIROKO

Odpowiedź od SIROKO

Bardzo dziękujemy za zaufanie, Michal! 😊

Cieszymy się, że po przeczytaniu recenzji zdecydowałeś się na nas i że zarówno jakość, jak i rozmiar koszulki spełniły Twoje oczekiwania. Bardzo się cieszymy, że już powracasz po spodenki! 🚴‍♂️✨

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Życzymy udanych tras!

Oceniono na 1 z 5

dramat

dramat, rękawiczki kupione za 120 zł jakościowo są gorsze od tych z decathlonu za 50 zł. Wyjąłem je z paczki a już miały urwany pasek do zawieszenia na nadgarstku. Fatalna jakość

10 lutego 2026
Opinia niezależna
Logo SIROKO

Odpowiedź od SIROKO

Cześć Kuba,

Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji i doskonale rozumiemy Twoje rozczarowanie 😔 Nie jest to doświadczenie, które chcemy oferować.

Abyśmy mogli szczegółowo przeanalizować Twoją sprawę i jak najszybciej znaleźć rozwiązanie, skontaktuj się z nami, korzystając z poniższego linku:
https://www.siroko.com/es/i/contacto

Nasz zespół obsługi klienta chętnie Ci pomoże i znajdzie najlepsze rozwiązanie 👍

Dziękujemy za poinformowanie nas o tej sytuacji i danie nam możliwości jej rozwiązania.

Pozdrawiamy,
Zespół SIROKO

Oceniono na 1 z 5

Niekompletna przesylka

Zamówiłem kurtkę i spodnie. Otrzymałem tylko spodnie.

29 stycznia 2026
Opinia niezależna
Logo SIROKO

Odpowiedź od SIROKO

Witaj Kamil,

Bardzo przepraszamy za to nieprzyjemne doświadczenie.

Prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem tego linku: https://www.siroko.com/es/i/contacto
, a pomożemy Ci w ciągu maksymalnie 48–72 godzin.

Dziękujemy.
Pozdrawiamy,
Zespół SIROKO

Oceniono na 5 z 5

Kurtka narciarska

Kupiłam kurtkę, rękawiczki i opaskę. Przesyłka przyszła w terminie a zakupione rzeczy są fantastyczne, pięknie wykonane, bardzo przyjemne w dotyku materiały, ogólnie super. Jedynie kontakt jest fatalny, właściwie nie odpowiadają na wiadomości, nie wiem dlaczego psują sobie tak fatalnie swój wizerunek, bo to doprowadzi, że niestety czytając te negatywne komentarze klienci będą rezygnować z zamówień. Gdybym wcześniej się na nie natknęła napewno bym nie zamówiła tych rzeczy. Więc może firma zmieni swoje podejście do klienta

27 stycznia 2026
Opinia niezależna
Logo SIROKO

Odpowiedź od SIROKO

Cześć, Anna! 😊

Bardzo dziękujemy za podzielenie się swoimi wrażeniami i opinią na temat naszych produktów. Bardzo cieszymy się, że kurtka, rękawiczki i opaska przypadły Ci do gustu i że doceniasz jakość i staranność wykonania 🤍

Bardzo nam przykro, że komunikacja nie spełniła Twoich oczekiwań.

Dziękujemy za zwrócenie nam na to uwagi i postaramy się zapewnić szybszą i bardziej bezpośrednią odpowiedź. Jeśli będziesz czegoś potrzebować, chętnie Ci pomożemy.

Dziękujemy za szczerość i zaufanie! ✨

Oceniono na 1 z 5

Dostałem zły rozmiar po tak długim czasie oczekiwania.

Dostałem opóźnione zamówienie i niespodzianka! Zamówienie jest pomylone, rozmiar miał być XXL a dostałem XL. Boję się odesłać bo ta firma pachnie oszustwem i mogę noe otrzymać pieniądze ani właściwego towaru. Zgłaszam sprawę do odpowiednich instytucji Unii Europejskiej a tej firma nie polecam nikomu!

27 stycznia 2026
Opinia niezależna
Logo SIROKO

Odpowiedź od SIROKO

Witaj,

Bardzo nam przykro z powodu sytuacji związanej z Twoim zamówieniem i doskonale rozumiemy Twoje obawy. Chcemy Cię zapewnić, że w żadnym wypadku nie jest to oszustwo i z przyjemnością pomożemy Ci jak najszybciej rozwiązać tę sytuację.

Prosimy o kontakt poprzez poniższy link 👉 https://www.siroko.com/es/i/contacto, abyśmy mogli szczegółowo zapoznać się z Twoją sprawą i zaproponować odpowiednie rozwiązanie, czy to wymianę produktu, czy zwrot kosztów.

Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem i danie nam możliwości pomocy. Jesteśmy tu, aby rozwiązać tę sprawę 😊

Pozdrawiamy,
SIROKO.

Oceniono na 1 z 5

Zamówiłam kurtkę 17.01

Zamówiłam kurtkę 17.01. 2026, do dzisiaj paczka nie została wysłana. Pilnie potrzebuje kurtkę na wyjazd, jeżeli nie dojdzie do końca tygodnia rezygnuję z zakupu. To nie jest firma godna polecenia

25 stycznia 2026
Opinia niezależna
Logo SIROKO

Odpowiedź od SIROKO

Witaj Joanna Zielińska,

Bardzo przepraszamy za opóźnienie i związane z tym niedogodności. Rozumiemy pilny charakter Twojego zamówienia i chcemy pomóc Ci jak najszybciej rozwiązać tę sprawę. Skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta, korzystając z tego linku 👉https://www.siroko.com/es/i/contacto, abyśmy mogli sprawdzić Twoją sprawę i jak najszybciej zaproponować rozwiązanie. Dziękujemy za cierpliwość.
Pozdrawiamy, zespół
SIROKO

Oceniono na 1 z 5

Przesyłka

Zamówiłem spodnie z czasem dostawy do 21.01.2026 i tylko dlatego zamówiłem u nich na stronie bo zaraz mam wyjazd . Dziś sprawdzam gdzie jest przesyłka i okazuje się , że nawet nie ruszyła w drogę .POKAZUJE ZE JEST W MADRYCIE . Wysłałem kilka mail z zapytaniem o co chodzi . OCZYWIŚCIE ZE STRONY SKLEPU ZERO KONTAKTU . Szkoda tylko, że wcześniej nie przeczytałem komentarzy na ich temat . Widać jest tak od dawna i klient po prostu jest wprowadzany w błąd przy zakupie.

Ps. Pomijam fakt, że w moim zamówieniu już jest informacja o tym, że czas na wymianę lub zwrot minął . Spodni nawet na oczy nie widziałem .

KAŻECIE MI SIĘ Z WAMI SKONTAKTOWAĆ. PRZECIEŻ WYRAŹNIE NAPISAŁEM , ŻE JUŻ WYSŁAŁEM KILKA MAILI W TEJ SPRAWIE, NA KTÓRE OCZYWIŚCIE NIE ODPISALIŚCIE . WIĘCEJ NIE ZAMIERZAM .

22 stycznia 2026
Opinia niezależna
Logo SIROKO

Odpowiedź od SIROKO

Cześć, Adams,

Bardzo nam przykro z powodu Twojego zaniepokojenia i frustracji spowodowanej tą sytuacją.

Chcielibyśmy szczegółowo sprawdzić Twoje zamówienie i wyjaśnić zarówno status wysyłki, jak i kwestię terminów zwrotu. W tym celu skontaktuj się z nami, korzystając z poniższego linku: https://www.siroko.com/es/i/contacto,
a my zajmiemy się Twoją sprawą jak najszybciej.

Dziękujemy za poinformowanie nas o tej sytuacji i przepraszamy za niedogodności.

Pozdrawiamy,
Zespół Siroko

Oceniono na 1 z 5

Zwrot

Kupiłam kurtkę ze strony Siroko. Czas dostawy był znacznie dłuższy niż deklarowano na stronie. Po otrzymaniu kurtki, tego samego dnia chciałam podjąć kroki aby ją zwrócić, ponieważ nie podobało mi się jak leży. Niestety na moim koncie klienta w sklepie widnieje informacja, że czas na zwrot minął. Jak to jest możliwe skoro chciałam towar zwrócić tego samego dnia, w którym go odebrałam z paczkomatu InPost?

16 stycznia 2026
Opinia niezależna
Logo SIROKO

Odpowiedź od SIROKO

Cześć Justyna,

Bardzo nam przykro z powodu tej nieprzyjemnej sytuacji.

Prosimy o kontakt za pośrednictwem tego linku: https://www.siroko.com/es/i/contacto
, a pomożemy w ciągu maksymalnie 48–72 godzin.

Dziękujemy.
Pozdrawiamy,
Zespół SIROKO

Oceniono na 1 z 5

Zakupiłem kurtę damską snowboardową dla…

Zakupiłem kurtę damską snowboardową dla córki . Opłaciłem zakup blikiem. Nie otrzymałem potwierdzenia zamówienia zakupu nic . Nie odpowiadają na e-mail, coraz bardziej wygląda mi to na oszustwo.

14 stycznia 2026
Opinia niezależna
Logo SIROKO

Odpowiedź od SIROKO

Cześć Paweł,

Bardzo nam przykro z powodu opisanej przez Ciebie nieprzyjemnej sytuacji.

Potwierdziliśmy, że nasz zespół obsługi klienta skontaktował się już z Tobą w celu wyjaśnienia sprawy i zaproponowania rozwiązania.

Dziękujemy.
Pozdrawiamy,
Zespół SIROKO

Oceniono na 1 z 5

Nie polecam jak chcesz dostać paczkę na czas !

Czas oczekiwania tragedia, zamówiłam dwie pary rękawiczek od ponad tygodnia zamówienie niedostarczone z informacją, że jest na terenie Hiszpanii. Deklarowany czas dostawy na stronie to 2 dni po złożeniu zamówienia i głównie przez to zdecydowałam się zamówić na ich stronie. Po złożeniu zapytania o to kiedy zostanie dostarczona paczka uzyskałam informację, że cytuję - szybko.

14 stycznia 2026
Opinia niezależna
Logo SIROKO

Odpowiedź od SIROKO

Cześć Klaudia,

Bardzo nam przykro z powodu Twojego negatywnego doświadczenia zakupowego z nami.

Poprosiliśmy Cię o informacje dotyczące przesyłki, aby móc sprawdzić sprawę, ponieważ nie znaleźliśmy od Ciebie żadnej wiadomości e-mail. Prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza: https://www.siroko.com/es/i/contacto
.

Pozdrawiamy,
Zespół www.siroko.com

Oceniono na 1 z 5

NIE POLECAM !!!

W nocy 22.12.2025, kilka minut po północy dokonałem zakupu w Siroko. Podczas zakupu na stronie była umieszczona informacja, że zamówienie zostanie zrealizowane do 24.12.2025 czyli w ciągu 2 dni. Zamówienie nie dotarło w tym terminie. 04.01.2026 napisałem maila z prośbą o informacje kiedy przesyłka do mnie dojdzie. Nikt nie raczył mi udzielić takiej informacji. Przesyłka dotarła po 17 dniach od dnia zakupu. NIE POLECAM TEGO SKLEPU !!!. Brak jakiejkolwiek konkretnej informacji zwrotnej. Totalna ignorancja klienta.

Aktualizacja:
Zgodnie z informacją od SIROKO, ponownie się skontaktowałem (13.01.2026) i opisałem szczegóły zaistniałej sytuacji, mimo, że szczegóły opisane były we wcześniejszej korespondencji. Napisałem ponownie bo byłem ciekaw jaka będzie odpowiedź, reakcja SIROKO. Do dnia dzisiejszego (10 dni od mojego maila) nie otrzymałem żadnej informacji.
Świadczy to tylko o tym, że odpowiedź SIROKO na wcześniejszy komentarz to zwykła kpina.
Napisane, żeby ładnie wyglądało, że troszczymy się o klienta, że zależy nam na wyjaśnieniu sprawy, a w rzeczywistości to PR-owski bełkot, żeby próbować załagodzić komentarz i sprawić wrażenie, że nam zależy. Ponownie NIE POLECAM TEGO SKLEPU !!!

22 grudnia 2025
Opinia niezależna
Logo SIROKO

Odpowiedź od SIROKO

Cześć, Rafał.
Bardzo nam przykro z powodu opisanej przez Ciebie sytuacji i rozumiemy Twoją frustrację, zwłaszcza w tak ważnym okresie.

Chcielibyśmy szczegółowo przeanalizować Twoją sprawę i sprawdzić, co mogło się stać z obsługą i komunikacją dotyczącą Twojej przesyłki. W tym celu prosimy o ponowne skontaktowanie się z nami za pośrednictwem naszego oficjalnego formularza obsługi klienta:
👉 [https://www.siroko.com/es/i/contacto](https://www.siroko.com/es/i/contacto)

Z przyjemnością pomożemy i udzielimy odpowiedniej odpowiedzi. Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem; Twoje uwagi pomagają nam się doskonalić.

Z poważaniem,
Zespół Siroko

Oceniono na 5 z 5

Rozsądny wybór do rekreacyjnego użytku

Oczywiście nie jest to odzież wyczynowa, super profesjonalna na ekstremalne warunki, to jest odzież dla snowboardzistów rekreacyjnych, kurortowych, w cenie nie spędzającej snu z powiek. Od dwóch tygodni użytkujemy zakupione spodnie, kurtki/bluzy oraz rękawiczki w snowparku i na stokach.
Kurtka/bluza W1 (to jest softshell, czyli nie spodziewajmy się po tym ochrony w arktycznym mrozie) już dwa razy prana, oczywiście we właściwych środkach + impregnat, nie straciła właściwości i sprawdza się świetnie w temperaturach -1 do -9 na warstwę bielizny termicznej level 1.
W1 W, również działa świetnie (nie wymagała prania).
Dziecięce zestawy spodni KB-1 z kurtkami K-Core i KW-1 również nie straciły właściwości po dwukrotnym praniu i impregnacji, sprawują się bardzo dobrze, komfort termiczny i swoboda ruchu są chwalone przez młodocianych użytkowników.
Rękawiczki PITZTAL i Terrafrost również bardzo wygodne i ciepłe.
Propsy za separator palców w Pitztal, miło mnie zaskoczył ten szczegół.
Biorąc pod uwagę półkę cenową odzież spełnia swoją rolę świetnie, szczególnie u dzieci. Zdecydowanie lepsza jakość niż u bezpośredniej konkurencji, a jeśli prawdą jest, że odzież robiona jest z materiałów recyclingowanych, to tym bardziej jestem zwolennikiem ich produktów.
Możliwość płatność i czas dostawy były zadowalające.
Z usługi zwrotu/wymiany nie korzystałem, więc nie oceniam.

8 stycznia 2026
Opinia niezależna
Logo SIROKO

Odpowiedź od SIROKO

Dziękujemy za recenzję! 😊
Cieszymy się, że odzież sprawdziła się tak dobrze na stoku i w snowparku, nawet po wielu praniach, a zarówno dorośli, jak i dzieci podkreślają jej wygodę i ciepło. Bardzo nam miło, że zaskoczyły Cię takie detale, jak rękawiczki Pitztal.

Dziękujemy za zaufanie do marki Kukus i docenienie stosunku jakości do ceny. Życzymy udanej zabawy na śniegu! ❄️🏂

Oceniono na 1 z 5

Dziś zrobiłam dość spore zamówienie

Dziś zrobiłam dość spore zamówienie - płatność blik !! Mogłam zapłacić tylko blik bo inne płatności mi nie wchodziły. Strona się zawiesiła, nie mam potwierdzenia zamówionego i opłaconego towaru, a oczywiście kwota z konta poszła. Teraz jak czytam te wszystkie komentarze, to mam ogromne obawy czy towar dotrze a jeżeli dotrze co ze zwrotem gdybym nie trafiła w rozmiar. Nigdy wcześniej nie miałam produktów tej marki. Zgłosiłam problem przez kwestionariusz i mam nadzieję, że szybko dostanę odpowiedź. Oczywiście jeżeli ta cała sytuacja będzie miała szczęśliwe zakończenie jak najbardziej wystawię pozytywny komentarz.

3 stycznia 2026
Opinia niezależna
Logo SIROKO

Odpowiedź od SIROKO

Cześć Dominika,

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Rozumiemy Twoje obawy i chcielibyśmy poinformować, że skontaktowaliśmy się już z Tobą w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji oraz zaproponowania rozwiązania.

Dziękujemy.
Pozdrawiamy,
Zespół SIROKO

Oceniono na 1 z 5

Wczoraj zamówiłam kurtkę

Wczoraj zamówiłam kurtkę , płatność blik !! a na stronie zawieszenie i do dziś zero odpowiedzi i nie ma potwierdzenia zamówionego i opłaconego towaru, a oczywiście kwota poszla

26 grudnia 2025
Opinia niezależna
Logo SIROKO

Odpowiedź od SIROKO

Cześć Agnieszka,

Bardzo przepraszamy za to nieprzyjemne doświadczenie.

Prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem tego linku:
https://www.siroko.com/es/i/contacto

Pomożemy Ci w maksymalnym czasie 48–72 godzin.

Dziękujemy.
Pozdrawiamy
Zespół SIROKO

Oceniono na 1 z 5

Nie polecam

Długi czas oczekiwania i na przesyłkę i na kontakt z firmą a do tego kłopoty ze zwrotem i ubrań i kasy.

A do tego po odesłaniu dowiedziałem się, że oddany produkt został przeze mnie wyprany i dlatego nie przysługuje zwrot. Produkt raz przymierzony i 3 dni później odesłany.Absolutne kłamstwo. A najlepsze, produkt mogę sobie odebrać sam w Hiszpanii;) nie polecam ani firmy ani obsługi.

18 grudnia 2025
Opinia niezależna
Logo SIROKO

Odpowiedź od SIROKO

Cześć Robert,

Bardzo przepraszamy za niedogodności, o których nam piszesz, i dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem 🙏 Przykro nam z powodu długiego czasu oczekiwania zarówno na przesyłkę, jak i na obsługę, a także z powodu problemów, które miałeś z zwrotem.

Chcielibyśmy szczegółowo zapoznać się z Twoją sprawą i pomóc Ci w najlepszy możliwy sposób. W tym celu prosimy o kontakt za pośrednictwem poniższego linku:
https://www.siroko.com/es/i/contacto

Nasz zespół z przyjemnością zajmie się Twoją sprawą i poszuka rozwiązania 😊

Dziękujemy za cierpliwość i danie nam szansy na poprawę.
Pozdrawiamy,
Zespół SIROKO 💛

Doświadczenie Trustpilot

Każdy może napisać recenzję na Trustpilot. Osoby, które wystawiają opinie, mają prawo do ich edytowania lub usuwania w dowolnym momencie. Będą one wyświetlane, dopóki aktywne jest konto.

Firmy mogą prosić o wystawienie recenzji za pomocą automatycznych zaproszeń. Te oznakowane jako zweryfikowane, dotyczą prawdziwych doświadczeń.

Dowiedz się więcej o innych rodzajach recenzji.

Wykorzystujemy wiedzę odpowiednio wykwalifikowanych pracowników oraz sprytną technologię, aby chronić naszą platformę. Dowiedz się, jak zwalczamy fałszywe recenzje.

Dowiedz się więcej o procesie recenzji Trustpilot.

Oto 8 wskazówek jak napisać świetną recenzję.

Weryfikacja może pomóc zapewnić, że recenzje, które czytasz na Trustpilot są napisane przez prawdziwych ludzi.

Oferowanie zachęt w zamian za pisanie recenzji lub wysyłanie próśb o ich wystawienie w sposób selektywny może wpłynąć na TrustScore, co jest sprzeczne z naszymi wytycznymi.

Dowiedz się więcej