Miałam najpierw przeczytać opinie i wtedy zamawiać! Zamówiłam spodenki rozmiaru xs dostałam XXS do tego z uszkodzeniem. Nie dostałam odpowiedzi na maila. Po przeczytaniu tutaj opinii wątpię ze po ode... Zobacz więcej
Reakcja na opinię
Chociaż nie weryfikujemy konkretnych wypowiedzi, ponieważ opinie recenzentów są ich własnymi opiniami, recenzje mogą zostać oznaczone jako „Zweryfikowane”, jeśli uda nam się potwierdzić, że doszło do rzeczywistej interakcji biznesowej. Dowiedz się więcej
Aby chronić integralność platformy, każda recenzja na naszej platformie—zweryfikowana lub nie—jest sprawdzana przez nasze oprogramowanie działające w trybie 24/7. Technologia ta została zaprojektowana w celu identyfikowania i usuwania treści, które naruszają nasze wytyczne, w tym recenzji, które nie opierają się na prawdziwym doświadczeniu. Zdajemy sobie sprawę, że możemy nie wychwycić wszystkiego, dlatego możesz oflagować wszystko, co według Ciebie mogliśmy przeoczyć. Dowiedz się więcej
Miałam najpierw przeczytać opinie i wtedy zamawiać! Zamówiłam spodenki rozmiaru xs dostałam XXS do tego z uszkodzeniem. Nie dostałam odpowiedzi na maila. Po przeczytaniu tutaj opinii wątpię ze po ode... Zobacz więcej
Reakcja na opinię
Dawno nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu. Przez 21 dni od zamówienia zespół Siroko sprawdzał czy produkt jest dostępny. W między czasie produkt pojawiał się na stronie i znikał. O wszys... Zobacz więcej
Reakcja na opinię
Kupiłam kurtkę, rękawiczki i opaskę. Przesyłka przyszła w terminie a zakupione rzeczy są fantastyczne, pięknie wykonane, bardzo przyjemne w dotyku materiały, ogólnie super. Jedynie kontakt jest fataln... Zobacz więcej
Reakcja na opinię
po przeczytaniu opini, miałem wiele wątlipowści, ale i "dużo" czasu, żeby zamówić w siroko - zamówiłem koszulkę kolarską - doszła w "normalnym" czasie (9 dni) i dzisaj domawiam sbię spodenki ponieważ... Zobacz więcej
Reakcja na opinię
Sunglasses, Clothing, Sports and Content. #Whatyouareiswhatyoudo
Hiszpania
Brak historii zapraszania do wystawiania recenzji
Ta firma nie zaprosiła klientów do recenzowania, dlatego recenzje mogą nie być w pełni reprezentatywne
Odpowiada na 99% z negatywnych recenzji
Zazwyczaj odpowiada w ciągu 24 godzin
Jak firma korzysta z Trustpilot
Dowiedz się, w jaki sposób pozyskiwane, oceniane i moderowane są ich recenzje i oceny.
EDIT:
Sytuacja została rozwiązania a pieniądze zwrócone. Prawdopodobnie strona firmy ma problem z przetwarzaniem płatności BLIK i ewentualnym powiązaniem ich z zamówieniem. Z niedawnych opinii wynika że nie tylko u mnie był ten problem.
15.05.2026 r. zamówiłam na waszej stronie internetowej koszulkę rowerową M2 Dash w rozmiarze L. Zapłaciłam BLIKIEM. Kwota została pobrana z mojego konta bankowego.. ale mój profil na waszej stronie internetowej nie pokazuje, że zamówienie zostało w ogóle złożone. Nie otrzymałam również e-maila z potwierdzeniem złożenia zamówienia. Potwierdzenie przelewu zawiera numer transakcji 94030369227, ale nie jestem pewna czy to numer zamówienia. Kontaktowałam się w sprawie tego problemu poprzez stronę internetową a także poprzez wiadomość e-mail soporte@siroko.. Bez reakcji. Proszę o kontakt i rozwiązanie tego problemu.

Odpowiedź od SIROKO
Miałam najpierw przeczytać opinie i wtedy zamawiać! Zamówiłam spodenki rozmiaru xs dostałam XXS do tego z uszkodzeniem. Nie dostałam odpowiedzi na maila. Po przeczytaniu tutaj opinii wątpię ze po odesłaniu produktu dostanę coś oprócz ignoru.
Sam produkt jakościowo jest okej. Ale zapewnienie usług jest żenujące.

Odpowiedź od SIROKO
Dawno nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu. Przez 21 dni od zamówienia zespół Siroko sprawdzał czy produkt jest dostępny. W między czasie produkt pojawiał się na stronie i znikał. O wszystkie informacje musiałam się doprosić mailowo. Nie dostałam nawet potwierdzenia zamówienia. Finalnie w dniu kiedy produkt w moim rozmiarze był dostępny na stronie - napisano mi, że moje zamówienia zostało anulowane ponieważ go nie mają. Totalna żenada. Obsługa klienta to kpina. Próbowałam zrobić zakupy pierwszy i ostatni raz.

Odpowiedź od SIROKO
Wyjazd zepsuty, paczka z ubraniami nie doszła w deklarowanym czasie. Wysłałam dwie wiadomości przez formularz kontaktowy i bezpośredniego maila. Żadnej odpowiedzi. Paczka na stronie niby wysłana a według przewoźnika nawet nie opuściła magazynu. Nikt nie odpowiada na wiadomości. Dramatyczny customer service. Moje zakupy kosztowały prawie 3tys złotych, nie wiem, czy to nie oszustwo i czy odzyskam pieniądze. Jestem załamana, odradzam wszystkim zakupów w tym sklepie!! Na szczęście kwota jest na tyle duża, że mogę to po powrocie zgłosić na policję jako wyłudzenie pieniędzy.

Odpowiedź od SIROKO
Koszmar. Zapłaciłam za kurtkę, dostałam zły model tańszy. Zapłaciłam za szybszą przesyłkę ponieważ za 5 dni jadę na wyjazd. Przyszła, ale jak mówię zły model! I co na to firma? Nic… mam odesłać i zostaje przez nich bez ciuchów na wyjazd i możliwości zakupy z innej strony. Na moje pytanie czy wyślą odpowiednie zamówienie do 5.03 nie ma żadnej odpowiedzi, żadnej propozycji rekompensaty nic. Nie ma jak się skontaktować w pilnych sytuacjach. DRAMAT! Dziękuję za zniszczenie mi wyjazdu :)
Edit 03.03.2026- pisałam do was wczoraj cały dzień i zostałam bez odpowiedzi. Paczka została odesłana, do dnia 5.03 czekam na przesłanie mi popranego produktu wraz z przeprosinami i rekompensatą w przeciwnym razie sprawę zgłaszam wyżej. Napisałam i dziś i mimo że tutaj potraficie dodać komentarz to na wiadomości mailowe już nie. Bardzo mi przykro że zostałam tak potraktowana, że tu obiecujecie rozwiązanie problemu a tak naprawdę nikt się tą sprawą nie zajmuje.

Odpowiedź od SIROKO
po przeczytaniu opini, miałem wiele wątlipowści, ale i "dużo" czasu, żeby zamówić w siroko - zamówiłem koszulkę kolarską - doszła w "normalnym" czasie (9 dni) i dzisaj domawiam sbię spodenki ponieważ jakość produktu jest wyśmienita (roamiar też się zgadza)

Odpowiedź od SIROKO
dramat, rękawiczki kupione za 120 zł jakościowo są gorsze od tych z decathlonu za 50 zł. Wyjąłem je z paczki a już miały urwany pasek do zawieszenia na nadgarstku. Fatalna jakość

Odpowiedź od SIROKO
Zamówiłem kurtkę i spodnie. Otrzymałem tylko spodnie.

Odpowiedź od SIROKO
Kupiłam kurtkę, rękawiczki i opaskę. Przesyłka przyszła w terminie a zakupione rzeczy są fantastyczne, pięknie wykonane, bardzo przyjemne w dotyku materiały, ogólnie super. Jedynie kontakt jest fatalny, właściwie nie odpowiadają na wiadomości, nie wiem dlaczego psują sobie tak fatalnie swój wizerunek, bo to doprowadzi, że niestety czytając te negatywne komentarze klienci będą rezygnować z zamówień. Gdybym wcześniej się na nie natknęła napewno bym nie zamówiła tych rzeczy. Więc może firma zmieni swoje podejście do klienta

Odpowiedź od SIROKO
Dostałem opóźnione zamówienie i niespodzianka! Zamówienie jest pomylone, rozmiar miał być XXL a dostałem XL. Boję się odesłać bo ta firma pachnie oszustwem i mogę noe otrzymać pieniądze ani właściwego towaru. Zgłaszam sprawę do odpowiednich instytucji Unii Europejskiej a tej firma nie polecam nikomu!

Odpowiedź od SIROKO
Zamówiłam kurtkę 17.01. 2026, do dzisiaj paczka nie została wysłana. Pilnie potrzebuje kurtkę na wyjazd, jeżeli nie dojdzie do końca tygodnia rezygnuję z zakupu. To nie jest firma godna polecenia

Odpowiedź od SIROKO
Zamówiłem spodnie z czasem dostawy do 21.01.2026 i tylko dlatego zamówiłem u nich na stronie bo zaraz mam wyjazd . Dziś sprawdzam gdzie jest przesyłka i okazuje się , że nawet nie ruszyła w drogę .POKAZUJE ZE JEST W MADRYCIE . Wysłałem kilka mail z zapytaniem o co chodzi . OCZYWIŚCIE ZE STRONY SKLEPU ZERO KONTAKTU . Szkoda tylko, że wcześniej nie przeczytałem komentarzy na ich temat . Widać jest tak od dawna i klient po prostu jest wprowadzany w błąd przy zakupie.
Ps. Pomijam fakt, że w moim zamówieniu już jest informacja o tym, że czas na wymianę lub zwrot minął . Spodni nawet na oczy nie widziałem .
KAŻECIE MI SIĘ Z WAMI SKONTAKTOWAĆ. PRZECIEŻ WYRAŹNIE NAPISAŁEM , ŻE JUŻ WYSŁAŁEM KILKA MAILI W TEJ SPRAWIE, NA KTÓRE OCZYWIŚCIE NIE ODPISALIŚCIE . WIĘCEJ NIE ZAMIERZAM .

Odpowiedź od SIROKO
Kupiłam kurtkę ze strony Siroko. Czas dostawy był znacznie dłuższy niż deklarowano na stronie. Po otrzymaniu kurtki, tego samego dnia chciałam podjąć kroki aby ją zwrócić, ponieważ nie podobało mi się jak leży. Niestety na moim koncie klienta w sklepie widnieje informacja, że czas na zwrot minął. Jak to jest możliwe skoro chciałam towar zwrócić tego samego dnia, w którym go odebrałam z paczkomatu InPost?

Odpowiedź od SIROKO
Zakupiłem kurtę damską snowboardową dla córki . Opłaciłem zakup blikiem. Nie otrzymałem potwierdzenia zamówienia zakupu nic . Nie odpowiadają na e-mail, coraz bardziej wygląda mi to na oszustwo.

Odpowiedź od SIROKO
Czas oczekiwania tragedia, zamówiłam dwie pary rękawiczek od ponad tygodnia zamówienie niedostarczone z informacją, że jest na terenie Hiszpanii. Deklarowany czas dostawy na stronie to 2 dni po złożeniu zamówienia i głównie przez to zdecydowałam się zamówić na ich stronie. Po złożeniu zapytania o to kiedy zostanie dostarczona paczka uzyskałam informację, że cytuję - szybko.

Odpowiedź od SIROKO
W nocy 22.12.2025, kilka minut po północy dokonałem zakupu w Siroko. Podczas zakupu na stronie była umieszczona informacja, że zamówienie zostanie zrealizowane do 24.12.2025 czyli w ciągu 2 dni. Zamówienie nie dotarło w tym terminie. 04.01.2026 napisałem maila z prośbą o informacje kiedy przesyłka do mnie dojdzie. Nikt nie raczył mi udzielić takiej informacji. Przesyłka dotarła po 17 dniach od dnia zakupu. NIE POLECAM TEGO SKLEPU !!!. Brak jakiejkolwiek konkretnej informacji zwrotnej. Totalna ignorancja klienta.
Aktualizacja:
Zgodnie z informacją od SIROKO, ponownie się skontaktowałem (13.01.2026) i opisałem szczegóły zaistniałej sytuacji, mimo, że szczegóły opisane były we wcześniejszej korespondencji. Napisałem ponownie bo byłem ciekaw jaka będzie odpowiedź, reakcja SIROKO. Do dnia dzisiejszego (10 dni od mojego maila) nie otrzymałem żadnej informacji.
Świadczy to tylko o tym, że odpowiedź SIROKO na wcześniejszy komentarz to zwykła kpina.
Napisane, żeby ładnie wyglądało, że troszczymy się o klienta, że zależy nam na wyjaśnieniu sprawy, a w rzeczywistości to PR-owski bełkot, żeby próbować załagodzić komentarz i sprawić wrażenie, że nam zależy. Ponownie NIE POLECAM TEGO SKLEPU !!!

Odpowiedź od SIROKO
Oczywiście nie jest to odzież wyczynowa, super profesjonalna na ekstremalne warunki, to jest odzież dla snowboardzistów rekreacyjnych, kurortowych, w cenie nie spędzającej snu z powiek. Od dwóch tygodni użytkujemy zakupione spodnie, kurtki/bluzy oraz rękawiczki w snowparku i na stokach.
Kurtka/bluza W1 (to jest softshell, czyli nie spodziewajmy się po tym ochrony w arktycznym mrozie) już dwa razy prana, oczywiście we właściwych środkach + impregnat, nie straciła właściwości i sprawdza się świetnie w temperaturach -1 do -9 na warstwę bielizny termicznej level 1.
W1 W, również działa świetnie (nie wymagała prania).
Dziecięce zestawy spodni KB-1 z kurtkami K-Core i KW-1 również nie straciły właściwości po dwukrotnym praniu i impregnacji, sprawują się bardzo dobrze, komfort termiczny i swoboda ruchu są chwalone przez młodocianych użytkowników.
Rękawiczki PITZTAL i Terrafrost również bardzo wygodne i ciepłe.
Propsy za separator palców w Pitztal, miło mnie zaskoczył ten szczegół.
Biorąc pod uwagę półkę cenową odzież spełnia swoją rolę świetnie, szczególnie u dzieci. Zdecydowanie lepsza jakość niż u bezpośredniej konkurencji, a jeśli prawdą jest, że odzież robiona jest z materiałów recyclingowanych, to tym bardziej jestem zwolennikiem ich produktów.
Możliwość płatność i czas dostawy były zadowalające.
Z usługi zwrotu/wymiany nie korzystałem, więc nie oceniam.

Odpowiedź od SIROKO
Dziś zrobiłam dość spore zamówienie - płatność blik !! Mogłam zapłacić tylko blik bo inne płatności mi nie wchodziły. Strona się zawiesiła, nie mam potwierdzenia zamówionego i opłaconego towaru, a oczywiście kwota z konta poszła. Teraz jak czytam te wszystkie komentarze, to mam ogromne obawy czy towar dotrze a jeżeli dotrze co ze zwrotem gdybym nie trafiła w rozmiar. Nigdy wcześniej nie miałam produktów tej marki. Zgłosiłam problem przez kwestionariusz i mam nadzieję, że szybko dostanę odpowiedź. Oczywiście jeżeli ta cała sytuacja będzie miała szczęśliwe zakończenie jak najbardziej wystawię pozytywny komentarz.

Odpowiedź od SIROKO
Wczoraj zamówiłam kurtkę , płatność blik !! a na stronie zawieszenie i do dziś zero odpowiedzi i nie ma potwierdzenia zamówionego i opłaconego towaru, a oczywiście kwota poszla

Odpowiedź od SIROKO
Długi czas oczekiwania i na przesyłkę i na kontakt z firmą a do tego kłopoty ze zwrotem i ubrań i kasy.
A do tego po odesłaniu dowiedziałem się, że oddany produkt został przeze mnie wyprany i dlatego nie przysługuje zwrot. Produkt raz przymierzony i 3 dni później odesłany.Absolutne kłamstwo. A najlepsze, produkt mogę sobie odebrać sam w Hiszpanii;) nie polecam ani firmy ani obsługi.

Odpowiedź od SIROKO
Każdy może napisać recenzję na Trustpilot. Osoby, które wystawiają opinie, mają prawo do ich edytowania lub usuwania w dowolnym momencie. Będą one wyświetlane, dopóki aktywne jest konto.
Firmy mogą prosić o wystawienie recenzji za pomocą automatycznych zaproszeń. Te oznakowane jako zweryfikowane, dotyczą prawdziwych doświadczeń.
Dowiedz się więcej o innych rodzajach recenzji.
Wykorzystujemy wiedzę odpowiednio wykwalifikowanych pracowników oraz sprytną technologię, aby chronić naszą platformę. Dowiedz się, jak zwalczamy fałszywe recenzje.
Dowiedz się więcej o procesie recenzji Trustpilot.
Weryfikacja może pomóc zapewnić, że recenzje, które czytasz na Trustpilot są napisane przez prawdziwych ludzi.
Oferowanie zachęt w zamian za pisanie recenzji lub wysyłanie próśb o ich wystawienie w sposób selektywny może wpłynąć na TrustScore, co jest sprzeczne z naszymi wytycznymi.