Pomyłka w zamówieniu
Niestety dotarło do mnie pomylone zamówienie, mimo kontaktu mailowego i telefonicznego, sprawa nie została rozwiązana.
Chociaż nie weryfikujemy konkretnych wypowiedzi, ponieważ opinie recenzentów są ich własnymi opiniami, recenzje mogą zostać oznaczone jako „Zweryfikowane”, jeśli uda nam się potwierdzić, że doszło do rzeczywistej interakcji biznesowej. Dowiedz się więcej
Aby chronić integralność platformy, każda recenzja na naszej platformie—zweryfikowana lub nie—jest sprawdzana przez nasze oprogramowanie działające w trybie 24/7. Technologia ta została zaprojektowana w celu identyfikowania i usuwania treści, które naruszają nasze wytyczne, w tym recenzji, które nie opierają się na prawdziwym doświadczeniu. Zdajemy sobie sprawę, że możemy nie wychwycić wszystkiego, dlatego możesz oflagować wszystko, co według Ciebie mogliśmy przeoczyć. Dowiedz się więcej
Sklep zoologiczny Fera.pl przyjazny sklep dla Twojego zwierzaka , u nas kupisz najtaniej w najlepszej jakości zdrowe tanie karmy to co Twój zwierzak potrzebuje najlepszy sklep zoologiczny najtańszy szybka tania dostawa do domu
52-231, Wrocław, Polska
Brak historii zapraszania do wystawiania recenzji
Ta firma nie zaprosiła klientów do recenzowania, dlatego recenzje mogą nie być w pełni reprezentatywne
Jak firma korzysta z Trustpilot
Dowiedz się, w jaki sposób pozyskiwane, oceniane i moderowane są ich recenzje i oceny.
Niestety dotarło do mnie pomylone zamówienie, mimo kontaktu mailowego i telefonicznego, sprawa nie została rozwiązana.
Jeśli chodzi o ceny i wybór towaru jest OK. Poprawiło się też pakowanie towaru. Natomiast tragedią są terminy dostaw. Nigdy nie wiadomo, czy towar zostanie dostarczony na czas. W obecnej chwili mija 16 dni od zamówienia towaru, a pomimo wielokrotnych interwencji Fera nie potrafi wpłynąć na DHL aby dostarczył towar który leży od 14 dni w magazynie o 5 kilometów od mojego domu. To nie jest pierwsze opóźnienie w historii moich zakupów, ale tym razem jest już rekordowe.
Szybka wysyłka, towar zgodny z opisem, dobrze spakowany.
Polecam
Dobra cena. Przesyłka dostarczona na czas zgodnie z podanym terminem przy zakupie. Polecam :)
Polecam państwu zmianę kuriera gdyż nie otrzymałam od państwa zamówionego przez ze mnie towaru ponieważ pan kurier nie raczył do mnie przyjechać! Nie zamówie nic jeżeli będę widzieć firmę kurierską DHL!
Szybka dostawa klatka idealna dla gryzoni i także papug wszystko pasuje jestem zadowolony z zakupu
zamówienie szybko wysłane. W odróżnieniu od konkurencji zapakowane w folię, a nie gigantyczny karton, gdzie 70% to powietrze. Jednocześnie zachowując pełne bezpieczeństwo produktów. Polecam
W sklepie Fera.pl robię regularnie zakupy od dłuższego czasu. Ceny są konkurencyjne. Co jest dla mnie istotne, przesyłka jest wysyłana bardzo szybko po dokonaniu zamówienia, co u konkurencji nie jest tak oczywiste. Zanim trafiłem na sklep Fera.pl karmę dla psa zamawiałem w różnych sklepach internetowych, gdzie w niektórych z nich na przesyłkę oczekiwało się nawet około tygodnia, co było problematyczne, gdyż nie zawsze dało się zgrać posiadany zapas karmy z dotarciem nowej dostawy.
Błyskawiczna realizacja zamówienia, nic więcej doda.
Z przykrością wystawiam negatywną opinię o sklepie Fera.pl, choć byłam ich stałą klientką.
Moja ostatnia sytuacja była jednak na tyle poważna, że czuję się zobowiązana ją opisać.
Po złożeniu zamówienia wysłałam do sklepu maila dosłownie 2 minuty później, ponieważ zauważyłam, że przez przypadek dodałam do koszyka dodatkowy produkt. Mail został wysłany po godzinach pracy infolinii, więc nie mogłam zadzwonić; liczyłam na to, że rano zostanie przeczytany i zamówienie zostanie skorygowane. Niestety, mój mail został całkowicie zignorowany, a produkt pozostał w zamówieniu.
Po opóźnieniu w dostawie okazało się, że sklep wysłał mi zupełnie inną karmę niż ta, którą zamawiałam. To produkt żywnościowy wpływający na zdrowie psa, więc jego pomylenie nie jest drobną niedogodnością. W wyniku ich błędu musiałam nagle zmienić psu dietę, co zakończyło się "problemami żołądkowymi".
Złożyłam reklamację telefonicznie od razu, pisemnie po paru godzinach. Nie zaproponowano mi, żadnego rozwiązania kompensującego problem (choć na ich reakcję czekałam kilka godzin), jaki sklep fera mi zgotował. W reklamacji pisemnej zaoferowałam odkup karmy błędnie wysłanej po cenie producenta, aby nikt nie był stratny.
Sklep nie odpisał ani jednym zdaniem, na żadnego maila, nawet tego dotyczącego prośby o wycofanie jednego produktu z zamówienia.
Po dwóch dniach roboczych od złożenia reklamacji zamiast wysłać poprawną karmę, przysłali kuriera po odbiór tej wysłanej błędnie,, mimo zaproponowanego przeze mnie rozwiązania, na które nie dostałam odpowiedzi.
W kolejnej rozmowie telefonicznej usłyszałam, że „przecież wiem już, że nie odsprzedadzą mi tej karmy po niższej cenie” "taka jest polityka firmy" "nie możemy każdemu odpisać na maila" - kompletny brak zainteresowania faktem, że rozwiązywanie ich błędu zajmuje mi kolejne godziny.
Do dziś nie mam produktu, za który zapłaciłam, ma dotrzeć w sumie po tygodniu od opłacenia go, mimo że chodzi tu o karmę dla psa, której brak ma bezpośrednie konsekwencje zdrowotne.
Czas wysylki zamiast 24h to w moim przyladku 4dni robocze. Nie polecam
Zamówiłem dwa produkty w poniedziałek wieczorem, o godzinie 19. Oba oznaczone jako dostępne z wysyłką do 24h. Zamówienie zostało natychmiast przekazane do realizacji, ale dopiero po 41 godzinach uzyskało status "spakowanego" i oczekującego na kuriera — dokładnie w środę w południe. Jest czwartek godzina 19 i paczka wciąż nie wyjechała od sprzedawcy. Paczka oczywiście już nie dotrze przed weekendem, ale biorąc pod uwagę liczbę negatywny opinii o tym sprzedawcy i częstotliwość takich praktyk można spokojnie domniemywać, że nie dotrze też w poniedziałek ani wtorek, bo produktu/ów nie mają na stanie i wciąż czekają, a "przygotowany do wysyłki" i nieaktywny numer przewozowy DHL to zwykła manipulacja, bo przecież jaki magazyn logistyczny dużego dystrybutora czeka dwa dni robocze na nadanie przesyłki?! Mamy 2025 rok, ludzie są przyzwyczajeni do przesyłek na drugi dzień, a nie drugi tydzień! W wyniku nieodpowiedzialności sprzedawcy musiałem dziś kupić wątpliwej świeżości puszki w sklepie na osiedlu, których mój pies normalnie nie je i nie trawi najlepiej, a zamówienie złożyć u innego sprzedawcy. Absolutnie nie polecam i nie za to, że zamówienie im się opóźniło tak bardzo, ale za to, że nie mają odwagi się do tego przyznać.
Nareszcie zadbaliscie o porządne opakowania 😀
Każdy może napisać recenzję na Trustpilot. Osoby, które wystawiają opinie, mają prawo do ich edytowania lub usuwania w dowolnym momencie. Będą one wyświetlane, dopóki aktywne jest konto.
Firmy mogą prosić o wystawienie recenzji za pomocą automatycznych zaproszeń. Te oznakowane jako zweryfikowane, dotyczą prawdziwych doświadczeń.
Dowiedz się więcej o innych rodzajach recenzji.
Wykorzystujemy wiedzę odpowiednio wykwalifikowanych pracowników oraz sprytną technologię, aby chronić naszą platformę. Dowiedz się, jak zwalczamy fałszywe recenzje.
Dowiedz się więcej o procesie recenzji Trustpilot.
Weryfikacja może pomóc zapewnić, że recenzje, które czytasz na Trustpilot są napisane przez prawdziwych ludzi.
Oferowanie zachęt w zamian za pisanie recenzji lub wysyłanie próśb o ich wystawienie w sposób selektywny może wpłynąć na TrustScore, co jest sprzeczne z naszymi wytycznymi.